بازگشت به صفحه اصلی
1402/03/10

اخذ پروانه احراز صلاحیت مشاوره و نظارت در فناوری اطلاعات و ارتباطات

پروانه احراز صلاحیت مشاوره و نظارت در فناوری اطلاعات و ارتباطات

خاطرم هست در روز برگزاری این آزمون من در مسیر تهران به اصفهان بودم و ساعت 6 صبح به اصفهان رسیدم ساعت آزمون 10 تا 12 بود ، سریع حاضر شدم و به محل برگزری آزمون رفتم ، جالب آنکه ساعت 12 ظهر همان روز جلسه ی بسیار مهمی داشتم با مدیرکل محترم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان و فقط ساعت 10 تا11 میتوانستم در آزمون حضور داشته باشم.

جلسه ی آزمون به دلیل آنلاین بودن و آماده سازی سیستم ها و اینترنت ،  نیم ساعت با تاخیر شروع شد و در کمال ناباوری یک ربع بعد از اینکه ما بخشی از تست ها را جواب داده بودیم مجددا سایت آزمون اختلال پیدا کرد. به همه ی ما اعلام میکردند نگران نباشید تا ساعت 13 زمان آزمون تمدید شده است غافل از آنکه فردی مثل من نمیتواند بماند. 

خلاصه در آن روز دغدغه ی آزمونی که سالهاست سوالات آن را به صورت عملی انجام میدهم در کنار آن جلسه ی مهمی که ممکن بود دیر برسم و خستگی سفر ، همه با هم مرا بسیار عصبی کرده بود اما نهایتا در عرض 45 دقیقه بعد از برطرف شدن مشکل سایت تست هایی که مطمئن بودم را زدم و 20 دقیقه به 12 به عنوان اولین شرکت کننده از جلسه خارج شدم.

وقتی به من خبر دادند یکی از 2 نفری که در رشته ی مهندسی نرم افزار در اصفهان احراز صلاحیت شده است من هستم تمامی خستگی آن روز برایم خاطره ی شیرینی شد که شاید سالها مرور آن برایم لذت بخش باشد.

خدا را شاکرم که بار دیگر در یکی از آزمون های تخصصی مورد علاقه ام توانستم احراز صلاحیت شوم.